Ubytovna Praha 3 - Žižkov

U nákladového nádraží 1949/2
Praha 3 - Žižkov
130 00

Telefon:

+420 773 906 974

email:

info@nejlevnejsi-ubytovny.cz

Ceník: 

Délka / Pokoj

1 lůžko

2 lůžka

3 lůžka

4 lůžka

5 lůžek

Mixovaný

Apartmán wc sprcha až 10 os.

1 - 5 dny

349,-

241,-

224,-

214,-

182,-

182,-

161,-

6 - 21 dní

210,-

193,-

182,-

151,-

151.-

140,-

22 a více dní

188,-

172,-

161,-

130,-

130,-

114,-

Ceny bez DPH 10% osoba/noc.

Základní informace: 

Ubytovna Praha 3 - Žižkov nabízí levné ubytování v Praze pro turisty, studenty a zaměstnance firem. Najdete zde čisté a  cenově dostupné ubytování v centru Prahy,  jak krátkodobé tak i dlouhodobé. Ubytovna Žižkov je (pro pěší) vzdálen 50 m od autobusové zastávky "Červený dvůr" bus č.124 a 50 metrů od tramvajové zastávky Mezi Hřbitovy a Nákladové nádraží Žižkov - tram č.9, tram č.10, tram č.16, tram č.26, a noční tram č.55 a tram č.58. Vjezd do areálu ubytovny z ulice Jana Želivského.

Ubytování na 1, 2, 3, 4 a 5 lůžkových pokojích a 8 lůžkový apartmán s vlastním wc a sprchou

  • internet WIFI zdarma
  • automaty s jídlem a nápoji
  • společné sprchy a wc pro maximálně 4 pokoje na patře
  • k dispozici lednička,pračka a vybavená kuchyňka
  • Lednice, HD LCD Televize 48cm + DVD včetně USB na každém pokoji. (vratná záloha)
  • možnost parkování osobních automobilů, dodávek a autobusů před ubytovnou zdarma
  • teplá voda 24 hodin, topení v zimě nonstop

Check-in, check-out

  • Ubytování v den příjezdu nejdříve od 12:00
  • Vyklizení pokoje nejpozději do 10:30
Dopravní spojení: 

Metro

  • Želivského (400 m) - Metro A

Autobusová zastávka

Tramvajová zastávka

Zajímavá místa v okolí:

Žižkovská věž

Žižkovská věž  (http://www.zizkovskavez.123abc.cz/) - Mohutné ocelové tubusy nesou na svých bedrech tři velké bublinové kabiny. V úrovni šestašedesáti metrů je umístěna restaurace, která nabízí krásný výhled na celou Prahu. Ve střední části, tedy ve výšce třiadevadesáti metrů se nalézá vyhlídková kabina, která návštěvníkům nabídne ojedinělý výhled na celou Prahu. Cesta tram č.9 do zastávky Lipanská trvá pouhých 5 minut.

Aquapalace Praha Čestlice

Aquapalace Praha Čestlice (http://www.aquapalace.cz/) je unikátní sportovně-relaxační komplex nabízející široké spektrum služeb pro celou Vaší rodinu. Unikátní Vodní svět o rozloze 9 150 m2 je největším aquaparkem ve střední Evropě. Je tvořen třemi paláci, v nichž si na své přijde opravdu každý, od milovníků adrenalinu, přes vyznavače mořského vlnobití, až po jedince, kteří preferují kondiční plavání a relaxaci. Od nás se dostanete rychlým spojením z autobusového nádraží Želivského - bus č.213 na Opatov a poté pokračujete linkou bus č.385 až na místo. Cena jízdenky je 40 kč.

Stadion Slávie

Stadion Slávie (http://www.slavia.cz/) pro fotbalové fanoušky máte na dosah. Před ubytovnou využijte bus č.124 a po vystoupení na zastavce Ukrajinská dojdete ke stadionu, cesta busem trvá jen 10 minut. Dámy pro změnu mohou vyrazit na nákupy hned vedle v obchodním centru Eden http://www.nceden.cz/cz , který mimochodem jako jediný v Praze má nonstop Tesco prodejnu.

Centrum Prahy

Centum Prahy – např. tram č.9 budete za 7 minut na Hlavním nádraží (Muzeum) a poté se můžete vydat příjemnou procházkou do centra naší matičky Prahy. Nenechte si ujít kouzlo atmosféry Václavského náměstí, přes Národní divadlo, Petřín,Ujezd,který je lemován kavárnami a malebnými uličkami až např. na Smíchov, který poskytuje nespočet barů a nákupních možností. Zpět mužete využít noční spoj např. tram č.58 až před náš areál.

Vinohradská třída

Neméně je známa Vinohradská třída, která je vzdálena od nás 4 min tram č.16 ze zastávky Mezi hřbitovy do zastávky Flora a poskytuje spousty restaurací a zábavních podniků. Pěšky Vás tato poměrně známá a dlouhá ulice dovede do centra např přes Nám. Míru, I.P.pavlova, Karlova náměstí, Národní třídu,Václavské nám., Nám.republiky, Sta­roměstské a Malostranské nám. a dále. Zpět můžete opět využít noční tramvajový spoj.

Restaurace v okolí:

Žižkov sám o sobě je znám bohatou škálou barů.

Nákupní možnosti:

Na recepci jsou automaty s teplými nápoji, občerstvením, nealkem, pivem. Ve vzdálenosti 100m je benzínová pumpa s nonstop provozem.

Velké obchodní centrum http://www.atrium-flora.cz/ je tram č.10, tram č.16 pouhé 4 minuty. Flora Praha je nejen v hlavní městě známa díky svému unikátnímu kinu IMAX. Palác Flora nabízí jedinečné zážitky spojené se sledováním filmů v trojrozměrném provedení.

Za zmínku stojí též např. Obchodní centrum Smíchov http://www.novysmichov.eu/ - tram č.9, tram č.10, tram č.16 tam budete za chvilku.

Naše recepce je vždy k dispozici zodpovědět Vaše dotazy.

© Ubytovna Praha - Ubytovny Praha :: Levné ubytovny v Praze :: Ubytovna Praha                        Restaurace | Partneři | Jízdní řády | Mapy | AP