Ubytovna Praha 10 - Průmyslová

Ke Kablu 378/24
Praha 10   
102 00

Telefon:

+420 777 650 190

email:

info@nejlevnejsi-ubytovny.cz

Ceník: 

Délka / Pokoj

1-lůžkový

2-lůžkový

3-lůžkový

4-lůžkový

5-lůžkový

6-lůžkový

Mix 3-lůžkový

1 - 5 dny

339,-

230,-

214,-

203,-

172,-

161,-

214,-

6 - 21 dní

-

204,-

187,-

176,-

145,-

135,-

187,-

22 a více dní

-

188,-

172,-

151,-

119,-

109,-

172,-

Ceny bez DPH 10% za osobu/noc.

Základní informace: 

Ubytovna Praha 10 - Průmyslová je kompletně zrekonstruovaná bývalá podniková ubytovna v areálu VRL. Výhodou je především poloha ubytovny na okraji hlídaného areálu s nonstop vrátnicí a hlídaným parkovištěm. V přízemí ubytovny je podniková kantýna s nabídkou teplých jídel i pro ubytované hosty.

Ubytovna je po kompletní rekonstrukci včetně sociálního zařízení. Pokoje jsou vybavené jednotně novým nábytkem včetně lůžkovin a koberců.  Zdarma připojení k internetu WIFI , možnost zapůjčení TV a lednice oproti vratné záloze. Ve společných prostorech je k dispozici prádelna s pračkou. Každé patro má vlastní společnou kuchyň vybyvenou vařičem, elektrickou konvicí, mikrovlnou troubou a základním nádobím. Ke kouření slouží společenská místnost. Možnost parkování na oploceném pozemku.

Ubytování na 1, 2, 3, 4 a 5 lůžkových pokojích 

 • internet WIFI zdarma
 • v přízemí ubytovny kantýna s teplými obědy, dle dohody jídlo po celý den
 • automaty s balenými potravinami a nápoji nonstop
 • společné  toalety a sprchové kouty rozdělené na muže a ženy
 • k dispozici lednička, pračka a vybavená kuchyňka včetně sporáku, el. konvice a mikrovlné trouby
 • Lednice, HD LCD Televize 48cm + DVD včetně USB na každém pokoji. (vratná záloha)
 • parkování osobních automobilů, dodávek a autobusů zdarma na oploceném pozemku
 • tepla voda 24 hodin a topení v sezoně nonstop

Check-in, check-out

 • Ubytování v den příjezdu nejdříve od 12:00
 • Vyklizení pokoje nejpozději do 10:30
Dopravní spojení: 
 • Z centra Prahy - z Václavského náměstí metrem do zastávky Depo Hostivař,
  poté bus č.101 do zastávky Kablo (cesta trvá 24 min.)
 • Autobusové nádraží Hostivař - 3 minuty bus č.101 do zastávky Kovošrot
 • Z Depo Hostivař (metro) - 7 minut bus č.101 do zastávky Kovošrot
 • Ze zastávky Černý most - přímý spoj bus č.181 do zastávky Kablo
 • Ze zastávky Háje, Opatov - bus č.181 do zastávky Kablo (16 minut)
 • Ze zastávky Strašnice, Masarykovo nádraží - tram č.26 do zastávky Nádraží
  Hostivař a poté bus č.181 do zastávky Kablo
 • Ze zastávky Hlavní nádraží, Florenc - metrem C do zastávky Opatov a poté
  do zastávky Kablo bus č.181
 • Ze zastávky Smíchovské nádraží - bus č.125 do zastávky Litochlebské náměstí a pak bus č.181 do zastávky Kablo

Autobusové zastávky

Nákupní možnosti

OC Štěrboholy

Nákupní centrum Europark (http://europark.cz/cz) se rozkládá ve dvou podlažích s vnitřní pasáží s obchody.Je zde zastoupená široká nabídka zboží a služeb, je zde více než 2000 parkovacích míst (z toho 700 krytých), kavárny, restaurace „Food court“ a panoramatická samoobslužná restaurace v 1. patře. Na ploše přes 29 000 m² návštěvníci naleznou hypermarket Interspar,Obi,Asko a na padesát dalších obchodů, butiků a provozoven služeb, např. Česká pošta, Komerční a Raiffeisenbank a další. Od naší ubytovny se dostanete do OC bus č.101 a poté bus č.163, vzdálenost pouhé 2km.

Fashion Arena Outlet Center

Fashion Arena Outlet Center (http://www.fashion-arena.cz) nabízí značkové zboží vždy o 30–70 % výhodněji; ceny o 30 % nižší než původní ceny výrobků jsou garantovány. Do outletových obchodů se dostávají neprodané kolekce ze standardních obchodů a nadvýroba. Do arény pojedete bus č.101 do zastávky Průmyslová nebo 2km autem.

Obchodní centrum PARK HOSTIVAŘ interspar

Obchodní centrum PARK HOSTIVAŘ interspar  http://www.parkhostivar.cz/ je rozmanitým světem rodinných nákupů a příjemným místem aktivního odpočinku. Nabízíme Vám nakupování a služby skutečně pro celou rodinu na ploše dvacet tisíc metrů čtverečních ve více jak padesáti obchodech, máme pro vás připraveno tisíc parkovacích míst a jsme tady s Vámi a hlavně pro Vás již více než deset let. Od ubytovny je centrum vzdáleno 3km.

Obchodní centrum Chodov

Bez nadsázky – v obchodním Centru Chodov v Praze (http://www.centrumchodov.cz) seženete prakticky vše. Není divu, když zdejší obchody a služby zabírají více než 55 tisíc metrů čtverečních. Módní značky, nejnovější trendy, nepřeberný výběr – zkrátka, pokud hledáte současnou českou nákupní špičku, vydejte se do Centra Chodov v Praze, a projděte si vše pohodlně na jednom místě. Butiky s módou, špičkové parfumerie, květiny, léky, boty… a takto bychom mohli pokračovat ještě hodně dlouho. Přijďte se raději přesvědčit sami a navštivte obří nákupní centrum v Praze - Centrum Chodov! Z ubytovny pojedete bus č.101 do zastávky Opatov a poté metrem do zastávky Chodov.

Centrum Černý Most

Centrum Černý Most (http://www.centrumcernymost.cz) je regionální nákupní centrum, které bylo první svého druhu v České republice. Překvapí vás rozmanitou nabídkou zboží a služeb. Více než 60 obchodů pod jednou střechou uspokojí jakoukoli vaši potřebu i přání. Pohodlné parkování nabízí více než 3200 míst pro vaše osobní vozidla. Toto centrum má také dětský koutek, kino, fitness a k samozřejmým službám pro zpříjemnění nákupů patří bezbariérový přístup.Naleznete zde dále obchody jako třeba Ikea,Asko,Jysk a další... Od nás jede přímý spoj bus č.181 až k centru, cesta trvá do 15ti minut.

Nákupní centrum Tesco

Nákupní centrum Tesco (http://www.itesco.cz/cs/obchody-tesco/extra-praha-skalka/) Vám nabízí více než 80 obchodů s širokým sortimentem zboží, 11 restaurací a kaváren podle Vaší chuti. Nakoupit můžete také v hypermarketu TESCO EXTRA, který je otevřen 24 hodin nonstop. Doprava: bus č.101 do zastávky Sklářská a poté bus č.125 do stanice Michelangelova.

Atrium Flora

Atrium Flora (http://www.atrium-flora.cz) nabízí svým návštěvníkům na ploše 20 000 čtverečních metrů čtyři patra služeb, 130 značkových obchodů módy a zábavy. Ve čtvrtém patře se nachází restaurace a multikino Cinema City s 3D kinosálem IMAX, v každém patře pak kavárna či malé občerstvení. Rodičům je k dispozici dětský koutek, řidičům čtyřpatrové podzemní garáže. K Atrium Flora se návštěvník dostane buď vlastním autem, nebo městskou hromadnou dopravou. Z metra trasy A, stanice Flóra, je vchod do nákupní galerie přímo z vestibulu stanice. Ze zastávky Kablo jede bus č.181 do zastávky Na groši a přestup je na bus č.175 do zastávky Flora.

Zajímavosti v okolí:

Dolní Měcholupy

Městská část Praha - Dolní Měcholupy se nachází ve východní části hlavního města a od centra je vzdálena asi 10 km. Rozkládají na ploše 466 ha, z toho zastavěná plocha je 45 ha, komunikace 25 ha, zemědělská výměra je 236 ha, les zaujímá 9 ha a vodní plochy 2 ha v nadmořské výšce od 250 do 282 m.n.m. Ze zastávky Kablo se nachází Dolní Měcholupy od naší ubytovny pouhých 7 minut bus č.111. Sídlí zde:

 • Mateřská škola
 • Základní škola
 • Dětský lékař
 • Praktický lékař
 • Zubní lékař
 • Městská policie
 • Dům s pečovatelskou službou
 • Sbor dobrovolných hasičů
 • Útulek pro opuštěná zvířata
 • Veterinární klinika

Hostivařská přehrada

Hostivařská přehrada (vodní nádrž Hostivař) je přehradní nádrž na potoce Botiči na jihovýchodním okraji Prahy. Dosahuje maximální rozlohy 42 ha a objemu 1 845 000 m³ při hladině v nadmořské výšce 248 m. Přehrada je dlouhá 2,5 km a široká až 400 m, její maximální hloubka je 12 m. Je to největší vodní plocha v Praze.Ze severní a částečně i jižní strany je přehrada obklopena lesoparkem, který je součástí přírodního parku Hostivař – Záběhlice. Jižní strana však patří především plážím a to jak travnatým tak i písčitým. Dno tvoří písek.V okolí přehrady jsou zajímavé cyklostezky a zejména v letním období množství venkovních restaurací.

Štěrboholy

Štěrboholy jsou malá čtvrť ležící mezi dvěma výpadovkami - na Kutnou Horu (Černokostelecká ulice) a na Kolín (Českobrodská ulice). V roce 2007 byl ve Štěrboholech otevřen sportovní areál se svou největší dominantou, víceúčelovou halou. Jeho součástí je také hřiště s umělým trávníkem třetí generace a dva tenisové kurty.Ve Štěrboholech je několik autosalonů. Je zde i klub seniorů a policie či bowling klub Štěrboholy. Funguje tady i několik obchodů a služeb jako například prodej záclon, dekoračních látek a bytového textilu, reklamní agentura, cihelna, kadeřnictví, prodej podlah a další. 

Naše lokalita Vám nabízí velké množství obchodů a služeb. Na jedné straně máte velice blízko do centra Prahy a na straně druhé máte přírodu na dosah. Ubytovna je cenově výhodná a určena zéjmena pro dlouhodobý pobyt v klidné lokalitě Prahy 10.

© Ubytovna Praha - Ubytovny Praha :: Levné ubytovny v Praze :: Ubytovna Praha                        Restaurace | Partneři | Jízdní řády | Mapy | AP