Garsoniéry Praha 10 - Petrovice

Fotogalerie: 
Edisonova 15
Praha 10 Petrovice
109 00

Telefon:

+420 777 650 564

email:

info@nejlevnejsi-ubytovny.cz

Ceník: 

Délka / Pokoj

2 osoby

3 osoby

4 osoby

1 - 5 dny

490,- (549,-)

374,- (419,-)

353,- (395,-)

6 - 21 dní

365,- (409,-)

312,- (349,-)

303,- (339,-)

22 a více dní

303,- (339,-)

249,- (279,-)

222,- (249,-)

Ceny bez DPH 12% za osobu noc / v závorce vč. DPH 12%

Základní informace: 

Výhodné ubytování nabízející pohodlí bydlení v pronajatém bytě bez nutnosti skládání zálohy. Můžete se zde ubytovat na krátkodobý i dlouhodobý pobyt. Garsoniéry s plně vybavenými pokoji se nachází pouze 4 minuty jízdy MHD od stanice metra Háje, kde také naleznete obchody, restaurace, multikino či sportovní zařízení. Ubytovna Háje je vhodná nejen pro studenty, ale i pro turisty a zaměstnance. K dispozici je připojení k internetu, kuchyně, lednička i pračka.

Ubytování v garsoniérách s 1, 2, 3 a 4 lůžky

 

 • provoz recepce po-ne 9-21 hod
 • check in od 12:00 / check out do 10:30
 • zdarma WiFi připojení k internetu
 • toalety a sprchy součástí garsoniér
 • Na pokoji je lednička a kuchyňka s vařičem nebo varnou deskou, rychlovarná konvice a mikrovlná trouba

 • prádelna s pračkou na 7kg prádla je ve společných prostor

 • k zapůjčení žehlička a sušák na prádlo

 • děti do 6 let bez nároku na lůžko jsou zdarma

 • dětská postýlka k zapůjčení

 • uvnitř areálu je také možnost přímo zaparkovat vaše automobily nebo motocykly
 • kouření dovoleno pouze na vyhrazených místech
 • potraviny Albert 650 m
 • Veronské náměstí 1400m (lékarna, banky a obchody)

 

Dopravní spojení: 
 • Autobusová zastávka Newtonova 200 metrů od našeho provozu (autobusy č. 154 nebo 240 zastávka na znamení).

  Z Hlavního nádraží:

  Metro C do stanice Háje, přestup na autobus č. 154 nebo 240, výstup na zastávce Newtonova (na znamení).

  Z autobusového nádraží Florenc:

  Metro C do stanice Háje, přestup na autobus č. 154 nebo 240, výstup na zastávce Newtonova (na znamení).

  Z letiště:

  Autobus AE do zastávky Hlavní nádraží, přestup na metro C, jízda do stanice Háje, přestup na autobus č. 154 nebo 240, výstup na zastávce Newtonova (na znamení).

  Nebo autobus 119 do zastávky Dejvická, přestup na metro A, jízda do zastávky Muzeum, přestup na metro C, jízda do stanice Háje, přestup na autobus č. 154 nebo 240, výstup na zastávce Newtonova (na znamení).

  Noční spojení:

  Autobusová zastávka Jakobiho 600 metrů (noční autobus č. 911 nebo 959 - trasa Čakovice, Prosek, Hlavní nádraží, Muzeum, I.P.Pavlova, Háje, Nádraží Hostivař)

 

Zajímavá místa v okolí:

Petrovice se rozkládají v jihovýchodním cípu metropole mezi Horními Měcholupy, Hostivaří, Jižním Městem, Újezdem, Křeslicemi a Uhříněvsí.

Do Petrovic patří část toku Botiče do níž zasahuje i vzdutí hostivařské přehradní nádrže a Milíčovský potok se dvěma retenčními nádržemi. Jihovýchodně od Euklidovy ulice je přírodní park Botič-Milíčov, severně přírodní park Hostivař-Záběhlice.

K místní občanské vybavenosti patří základní škola, víceleté gymnázium, soukromá střední polygrafická škola, zdravotnické zařízení s poliklinikou, knihovna, policie.

Sportovní vyžití nabízí TJ Sokol, Rugby klub Petrovice (Motorlet Praha, hřiště u Botiče), a sportovní kluby věnující se dětem a mládeži (například florbalisté, judisté atd).Vyznavači pěších procházek nebo cykloturistiky zde mají k dispozici vhodné a příjemné trasy a cyklostezky. Břehy Hostivařské přehrady zase nabízejí koupaliště.

Kostel sv. Jakuba Staršího je bezesporu nejstarší dochovanou stavební památkou v Petrovicích. Jedná se o velmi jednoduchou raně gotickou stavbu, na níž jsou patrné ještě některé prvky románského stavitelství.

Nákupní možnosti:

V okolí najdete všechny obchodní řetězce jako Albert, Lidl, Penny Market, Tesco expres, Billa, Žabka. Večerky, drobné trafiky a stánky s rychlým občerstvením (v docházkové vzdálenosti)

Nechybí ani kulturní centra jako kino Cinema City Galaxie (u stanice metra Háje), nebo kulturní dům. Restaurace, fast foody, sport bary s obrazovkami,Squash centrum Petrovice, Bowling Háje, Fitness centrum Galaxy, Drogerie DM, cukrárny, ale i banky a bankomaty, lékarna a jiné.

Z větších OC např. Centrum Chodov (přes 210 obchodů) které je mhd dopravou do 15ti minut od nás.

Bytový areál je koncipován s cílem nabídnout dostupné a kvalitní bydlení v atraktivní a velice klidné lokalitě. Ať vezmete kolo, nebo si vyrazíte na nákupy - budete nadmíru spokojeni.

Neplaťte zbytečně za kauce a několik nájmů dopředu. U nás můžete bydlet dlouhodobě bez smluv a závazku. Náš tým je připraven Vám být vždy nápomocen. Pravidelný úklid a údržba jsou samozřejmostí.

© Ubytovna Praha - Ubytovny Praha :: Levné ubytovny v Praze :: Ubytovna Praha                        Restaurace | Partneři | Jízdní řády | Mapy | AP